بازدید دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف از کارخانه آپاداناسرام

 

1397/10/04

مهندس حمید قاطع در حاشیه بازدید دانشجویان مواد و سرامیک دانشگاه صنعتی شریف از کارخانه آپادانا سرام گفت: افزایش توان داخلی و عمل به اقتصاد مقاومتی می توانند بسیاری از مشکلات فعلی صنایع کشور را حل کند.

وی ادامه داد: باید در شرایط فعلی که محدودیت های بسیاری در واحدهای اقتصادی و صنعتی کشور وجود دارد تمام توان و تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای داخلی معطوف نمود تا محصولات با کیفیت تولید و به بازار عرضه شود.

قاطع با تاکید بر ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه در هر کشوری می تواند تأثیری تعیین کننده در رشد اقتصادی داشته باشد.

وی ادامه داد: شرکت آپادانا سرام به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کاشی و سرامیک در ایران آمادگی دارد تا در این راستا تحقیقات علمی دانشجویان را عملیاتی و تجاری سازی نماید.

لازم به ذکر است در این بازدید که با حضور ۲۵ نفر از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و اساتید دانشکده مواد و سرامیک دانشگاه صنعتی شریف صورت گرفت؛ کلیه فرایندهای تولیدی شامل خردایش، پرس، کوره، لعاب و بسته بندی با همراهی مدیران فنی شرکت بررسی شد و دانشجویان از نزدیک با جزئیات تولید انواع کاشی و سرامیک در کارخانه آپاداناسرام آشنا شدند.
تهران، خیابان ملاصدرا، بعد از چهارراه شیخ بهایی، خیابان گلدشت، بن بست گلدشت اول، شماره 8، شرکت آپاداناسرام
تلفن: 84310000-021
فکس: 88061946-021