گردهمایی نمایندگان فروش و تامین کنندگان شرکت آپاداناسرام در هتل استقلال تهران

 

1397/04/21

شرکت آپاداناسرام در 21 تیر ماه، به پاس قدردانی از زحمات نمایندگان، تامین کنندگان و تمامی حامیان همیشگی شرکت، گردهمایی در هتل استقلال تهران تشکیل داد. در این جلسه مدیرعامل شرکت آپاداناسرام آقای مهندس نجفی، ضمن سپاسگذاری از خداوند یکتا به واسطه تمامی موفقیتهای حاصل شده، از کلیه بنیانگذاران، مدیران و همچنین پرسنل شرکت به واسطه عملکرد مناسب ایشان در شرایط بحرانی شرکت تقدیر نمودند.

ایشان در ادامه از برنامه سه ساله ای سخن گفتند که در راستای توسعه بیش از پیش فعالیتهای آپاداناسرام و کسب سهم بازار تنظیم شده است و همکاری همه عوامل موثر در اجرای این برنامه را از ملزومات اجرایی شدن آن دانستند.

آقای مهندس گودرزی، رئیس اتحادیه کاشی و سرامیک نیز در این جلسه سخنانی ایراد نمودند و نسبت به عملکرد موفق آپاداناسرام طی سالهای اخیر ابراز رضایت کرده و از زحمات مدیر عامل و پرسنل این مجموعه قدردانی نمودند.

در ادامه این برنامه، مدیران فروش و تضمین کیفیت شرکت نیز به سخنرانی پرداختند و بر برنامه ریزی کلیه منابع شرکت در راستای تحقق برنامه سه ساله تاکید کرده و ابراز امیدواری نمودند در گردهماییهای بعدی، شاهد موفقیتهای بیش از پیش آپاداناسرام باشیم.
تهران، خیابان ملاصدرا، بعد از چهارراه شیخ بهایی، خیابان گلدشت، بن بست گلدشت اول، شماره 8، شرکت آپاداناسرام
تلفن: 84310000-021
فکس: 88061946-021